Naudojimo patirtis Ostelife Premium Plus

Tatjanos patirtis iš Jelgavos (Latvija)

Jelgavietės Tatjanos naudojimo Ostelife Premium Plus patirtis

Mano vardas Tatjana, man 63 metai. Norėčiau apžvelgti Ostelife Premium Plus kremo naudojimą nuo nugaros skausmų ir sąnarių. Aš gyvenu Latvijoje, Jelgavos mieste. Daugiau nei 5 metus kankina cukrinis diabetas, kuris, tiesą sakant, tapo visų sveikatos problemų priežastimi. 2–3 metus atsirado sąnarių problemų - atsirado skausmas nugaroje (pirmiausia krūvio metu, o po to ramybės būsenoje) ir kelio sąnariuose. Todėl, gydytojui patarus, pradėjau užsiimti gimnastika ir tuo pačiu ieškau priemonės, skirtos raumenų ir kaulų sistemai gydyti. Išstudijavau pakankamai informacijos ir apsistojau ties kremu Ostelife Premium Plus, tk. elnių ragų ir augalų ekstraktų įtaka organizmui yra labai naudinga.

Kaip naudotis įrankiu

Vamzdžio su kremu nuotrauka, Ostelife Premium Plus naudojimo patirtis

Prieš tepdamas, aš išsamiai perskaičiau instrukcijas ir, vadovaudamasis instrukcijomis, tris kartus per dieną tepdavau kremą probleminėse vietose. Mano atveju tai buvo keliai (aš pats jį pritaikiau) ir nugara (mano vyras padėjo). Lengvais masažo judesiais tepkite tepalą 3-4 minutes. Po to nejutau jokio lipnumo ant odos.

Pirma savaitė

Pirmąją naudojimo savaitę pastebėjau tik nedidelius pokyčius. Iš pradžių atrodė, kad vaisto veiksmingumas yra menkas, tačiau tuo apsirikau. Po 4 dienų vartojimo apatinės nugaros dalies skausmas buvo žymiai sumažėjęs, dažnai varginantis net ir ramybės būsenoje. Galėjau ilgiau vaikščioti su anūku, neskelio skausmai tapo ne tokie intensyvūs.

Antra savaitė

Antrąją naudojimo savaitę kremo tepimo rezultatas tapo akivaizdesnis. Priemonė pasirodė esanti labai veiksminga - sumažėjo skausmingas skausmas, padidėjo sąnarių judrumas.

Poveikis nuo mėnesio naudojimo

Praėjus mėnesiui po to, kai pradėjau naudoti Ostelife Premium Plus kremą ir sportavau, vaisto poveikis buvo tikrai stebuklingas. Pradėjau miegoti daug ramiau, pradėjau daryti lengvą gimnastiką (manau, kad tai taip pat prisidėjo prie gydymo efektyvumo), dirbau sode ir tiesiog jaučiausi laimingesnė. Po kito tyrimo gydytoja pasakė, kad per trumpą laiką tikrai pagerinau savo sveikatą. Todėl aš rekomenduoju šią priemonę tiems, kurie turi panašių problemų.