Naudojimo instrukcijos Ostelife Premium Plus

Kaip naudoti Ostelife Premium Plus kremą

Naudojimo instrukcijoje Ostelife Premium Plus aprašomos svarbios kremo naudojimo savybės ir taisyklės. Kadangi produktas susideda iš natūralių ingredientų, jis nesukelia šalutinio poveikio, sveikatos problemų ir gali būti naudojamas įvairaus amžiaus pacientams. Jei nežinote, kaip naudoti kremą, laikykitės šių svarbių rekomendacijų:

Kaip tepti Ostelife Premium Plus kremą nuo artrito
  1. Ant pažeistos vietos tepkite ploną kremo sluoksnį.
  2. Masažuokite jį, kol jis visiškai susigers (3-4 minutes). Jei viskas daroma taip, kaip nurodyta instrukcijose, atsiranda šilumos pojūtis, oda tampa karšta, raumenų audinys atsipalaiduoja ir sumažėja skausmingų pojūčių intensyvumas.

Kremą verta tepti maždaug 2–3 kartus per dieną. Paskutinis kartas taikomas vakare prieš einant miegoti. Tepalas turi būti tepamas kasdien. Taip yra dėl to, kad jis turi kumuliacinį poveikį. Būklės pagerėjimas net ir esant sunkiems patologiniams procesams sąnariuose pastebimas praėjus 14 dienų nuo vartojimo pradžios.

Indikacijos, kaip naudoti Ostelife Premium Plus:

  • Nugaros ir sąnarių skausmo gydymas.
  • Sumažinti audinių sunaikinimą sergant artroze.
  • Sumažinti artrito uždegimo intensyvumą.

Vienintelė kontraindikacija naudoti kremą yra padidėjęs jautrumas komponentams, kurie sudaro jo sudėtį. Be to, Lietuvoje vaistas gali būti naudojamas užkirsti kelią kaulų ir raumenų sistemos ligoms, tokiais atvejais jis turėtų būti vartojamas kartą per metus.